Hakkımızda

 

SEO Avrupa, bir dijital performans ajansı olarak, markanızın hikayesini anlatmanızı sağlamak ve hedef kitlenizi tam doğru zamanlarda sizinle buluşturmak konusunda hizmet veriyoruz. Google’ın Türkiye’deki en güçlü iş ortaklarından biri olarak, dijital dünyada önemli bir rol oynuyoruz. Küresel veya yerel çapta hızlı büyümeyi hedefleyen tüm markalar için güvenilir bir partneriz ve onların başarı hikayelerine eşlik ediyoruz.

Neden Farklıyız?

 

2011 yılından itibaren dijital sektörde hızla ilerleyen yolculuğumuzda, dijital dünyanın hızla gerçekleşen değişim ve etkileşimlerini yakından izliyoruz.

Ekibimiz İle Yaratıcı ve Esnek Çözümler Sunmaktayız

Dijital dünyanın rekabetçi ve zorlu doğasını son derece iyi anlıyoruz. Hızla evrilen teknoloji ve dönüşümün içinde, dijital varlığınızı daha yüksek seviyelere taşımak için gereken adımları önceden belirleyip, size çözümler ve öneriler sunmaktayız. Tüm çabalarımızda üç temel ilke üzerinde duruyoruz;

  • Yenilikleri izlemek ve ilk uygulayıcı olmak
  • Hesap yönetiminde dürüstlük ve açıklık
  • Birliktelik odaklı hedefleme

Birliktelik Odaklı Hedefleme

Tüm erişilmeyi bekleyen hedeflerinizi kendi hedeflerimiz gibi görüyoruz. Başarılarınıza biz de sevinirken, karşılaştığınız zorluklara da birlikte çözümler bulmayı prensip ediniyoruz. Çünkü biz, birliktelik odaklı hedeflemenin ve ortak zihniyetin hızlı büyümeyi sağlayacağını biliyoruz.


Özgünlüğümüzün, farklılıklarımızın ne olduğunu listelemekten çok, gerçekleştirdiğimiz projeleri incelerken kendinizin fark etmesini istiyoruz. Kısacası, özgünlüğümüzü sizin perspektifinizden görmek istiyoruz. Çünkü; birlikte oluşturacağımız iş ortaklığındaki tüm başarılarımızı, SEO Avrupa ailesi olarak başarımız olarak görüyoruz ve dijital performans ajansları arasındaki en büyük özgünlüğümüzün bunun olduğunu tecrübe ettiğinize inanıyoruz.

 

 

 

 

 

Resmi Partnerliklerimiz

 

Kullanmış Olduğumuz SEO Araçları

Bize Ulaşın

Buradan bize ulaşabilirsiniz.

    Çözüm Ortaklarımız